Mieszkania z ogródkiem i miejscem postojowym
zabudowa czterolokalowa (sprzedaż zakończona)

 

Lokalizacja: Brzezie (gmina Gostyń)
Termin realizacji: III Q  2016, II/ I Q 2018
Powierzchnia lokalu: 58,05 m2, 68,80 m2

Bezczynszowe mieszkania z ogrodem to III i IV etap powstającego w Brzeziu kameralnego kompleksu mieszkań w zabudowie bliźniaczej czterolokalowej oraz domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. W obecnie realizowanych etapach inwestycji powstanie łącznie 36 mieszkań w 9 czterolokalowych dwukondygnacyjnych budynkach. Zaplanowano mieszkania na parterze o powierzchni użytkowej  68,8 m2 z ogrodem 180 m2 oraz na piętrze (poddasze) z powierzchnią użytkową 58,05 m2 i ogrodem od 144 m2 do 160 m2 zachęcającym do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu.

Mieszkania składają się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki, wiatrołapu i oddane zostaną w pełnym standardzie deweloperskim. Atutem są niskie koszty utrzymania - mieszkania bezczynszowe i indywidualnie opomiarowane, a także przynależny do mieszkania ogródek, na terenie posesji miejsce postojowe na dwa samochody, niezależne wejście i brak części wspólnych budynku. Zaletą osiedla jest położenie mieszkań poza miastem w ładnej, cichej okolicy, w otoczeniu natury, a jednocześnie w pobliżu miasta, ok. 5 minut dojazdu do centrum Gostynia, co zapewnia szybkie dotarcie do szkoły, pracy, innych placówek użytku publicznego.

Projekt realizowany etapowo. Pierwsze lokale z terminem oddania w III kwartale 2016 r., ostatnie mieszkania w I kwartale 2018 r.
Inwestycja objęta programem MDM.

Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw swoje dane kontaktowe, a skantaktujemy się Tobą.

Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PIOTROWSCY S.K.A. do celów związanych z realizacją usług, przekazywaniem informacji handlowych oraz działaniami marketingowymi zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133) i zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dn. 18.02.2002 r. (Dz. U. nr 144)