DOMY Z GARAŻEM I OGRÓDKIEM
zabudowa dwulokalowa
Gostyń, ul. Dabińskiego


Termin realizacji: etap I - IV Q 2020; etap II - II/ III Q 2021
Powierzchnia mieszkań: 100,05 m2

W sprzedaży MIESZKANIA Z NOWEGO ETAPU PROJEKTU, z terminem realizacji na przełomie sierpnia i września roku 2021.

Inwestycja zlokalizowana przy ulicy Dabińskiego na gostyńskim osiedlu Pożegowo, jednym z najchętniej wybieranych obecnie miejsc do zamieszkania w Gostyniu. To projekt kameralnego, zamkniętego kompleksu mieszkalnego składającego się z 4 budynków dwulokalowych, obejmujący łącznie 8 segmentów jednorodzinnych.

Lokale o pow. 100,05 m2, dwupoziomowe z garażem i przydomowym ogródkiem. Nowoczesne i funkcjonalne wnętrze podzielone na dwie strefy - dzienną na parterze i sypialnianą na piętrze, co pozwoli wygodnie użytkować przyszły dom.

Dom oddawany w PEŁNYM STANIE DEWELOPERSKIM, zewnątrz budynek całkowicie wykończony z postawionym ogrodzeniem, miejscami parkingowymi przy budynku i dojazdem z kostki brukowej. WNĘTRZE W PEŁNI PRZYGOTOWANE DO WŁASNEJ ARANŻACJI.

Cena całkowita 299.900 zł netto + 8% VAT.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty w biurze dewelopera.
Zachęcamy do wcześniejszego telefonicznego ustalenia terminu spotkania, pod nr tel. 65 571 20 37.

Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw swoje dane kontaktowe, a skantaktujemy się Tobą.

Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PIOTROWSCY S.K.A. do celów związanych z realizacją usług, przekazywaniem informacji handlowych oraz działaniami marketingowymi zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133) i zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dn. 18.02.2002 r. (Dz. U. nr 144)