Domy dwulokalowe z garażem i ogródkiem
zabudowa dwulokalowa

Lokalizacja: Brzezie (gmina Gostyń)
Termin realizacji: III/ IV Q 2017
Powierzchnia lokalu: 116,25 m2

Domy w Brzeziu powstają w ramach kolejnego etapu nowego osiedla domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz mieszkań w zabudowie bliźniaczej czterolokalowej położonego w miejscowości Brzezie, w bezpośrednim sąsiedztwie Gostynia. Kameralna zabudowa, spokojna podmiejska lokalalizacja i komfort bliskości miasta (3 km do centrum Gostynia). Realizacja projektu obejmie dwa budynki dwulokalowe, w których powstaną łącznie 4 lokale z garażem i ogrodem. Domy o powierzchni użytkowej 116,25 m2 z działką o powierzchni ok.  450 m2 każdy i terminem oddania w III/ IV Q 2017 roku. 
 

Dwupoziomowe segmenty jednorodzinne budowane w technologii tradycyjnej. Prosta bryła domu w nowoczesnej stylizacji, optymalny metraż, dwa poziomy mieszkalne, 5 pokoi, funkcjonalny rozkład pomieszczeń. PARTER - STREFA DZIENNA: przestronny pokój dzienny z otwartą kuchnią oraz wyjściem na taras i ogród, wiatrołap z miejscem na podręczną szafę, WC, kotłownia i garaż z bezpośrednim przejściem do części mieszkalnej. PIĘTRO - STREFA NOCNA: trzy wygodne sypialnie oraz dodatkowy czwarty pokój z przeznaczeniem na gabinet, garderobę czy pokój gościnny, łazienka, korytarz. Lokale oddawane w pełnym stanie deweloperskimzewnątrz budynek całkowicie wykończony zgodnie z wizualizacją, wnętrze w pełni przygotowane do własnej aranżacji. 

Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw swoje dane kontaktowe, a skantaktujemy się Tobą.

Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PIOTROWSCY S.K.A. do celów związanych z realizacją usług, przekazywaniem informacji handlowych oraz działaniami marketingowymi zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133) i zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dn. 18.02.2002 r. (Dz. U. nr 144)